KUSUM HEALTHCARE OTC

L-ЦЕТ сироп 2,5мг/5мл фл. 100мл

L-ЦЕТ сироп 2,5мг/5мл фл. 100мл

KUSUM HEALTHCARE OTC

100.90грн.

L-ЦЕТ сироп 2,5мг/5мл фл. 100млІНСТРУКЦІЯдля медичного застосування лікарського засобуL-ЦЕТÒ(L-CETÒ)Склад:діюча речовина: levocetirizine dihydrochloride;5 мл сиропу містять левоцетиризину дигідрохлориду 2,5 мг;допоміжні речовини: гліцерин, пропі..

L-ЦЕТ сироп 2,5мг/5мл фл. 60мл

L-ЦЕТ сироп 2,5мг/5мл фл. 60мл

KUSUM HEALTHCARE OTC

79.40грн.

L-ЦЕТ сироп 2,5мг/5мл фл. 60млІНСТРУКЦІЯдля медичного застосування лікарського засобуL-ЦЕТÒ(L-CETÒ)Склад:діюча речовина: levocetirizine dihydrochloride;5 мл сиропу містять левоцетиризину дигідрохлориду 2,5 мг;допоміжні речовини: гліцерин, пропіл..

L-ЦЕТ тбл. 5мг N100

L-ЦЕТ тбл. 5мг N100

KUSUM HEALTHCARE OTC

496.60грн.

L-ЦЕТ тбл. 5мг N100ІНСТРУКЦІЯдля медичного застосування лікарського засобуL-ЦЕТÒ(L-CET®)Склад:діюча речовина: левоцетиризину дигідрохлорид (levocetirizine dihydrochloride);1 таблетка, вкрита оболонкою, містить левоцетиризину дигідрохлориду 5 мг;..

АЛЬБЕЛА таб. по 400 мг №3
АСКОЦИН  таб. жев. N100
ВОЛВИТ  табл.  5 мг N30
ГРИПГО тбл. N100
КАТАРИЯ гран. 4г/ 5,6г саше N6
КЛОФАН крем вагин. 10 % по 7 г  туба
КЛОФАН свечи 100мг №6
КЛОФАН свечи 500мг №1
НИМИД гель 1% туба 100г
Показано с 1 по 12 из 20 (всего 2 страниц)