Каталог
A-DERMA Сителиум спрей 100 мл

A-DERMA Сителиум спрей 100 мл

A-DERMA

325.50грн.

A-DERMA Сителиум спрей 100 млЗаспокійливий та пом’якшувальний спрей для подразненої та схильної до мацерації шкіри немовлят, дітей і дорослих. Для обличчя та тіла. Перед нанесенням необхідно очистити подразнену шкіру. Струсіть флакон. Застосовуйте ..

A-DERMA Экзомега контрол бальзам 200мл

A-DERMA Экзомега контрол бальзам 200мл

A-DERMA

520.00грн.

A-DERMA Экзомега контрол бальзам 200млПоказання: суха шкіра, схильна до атопії та свербежу. Для обличчя та тіла. Підходить для новонароджених, діттріксеей та дорослих. ГАРАНТОВАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ:  проти свербежу - миттєво заспокоює і зменшує подра..

A-DERMA Экзомега контрол бальзам-эмолент  400мл

A-DERMA Экзомега контрол бальзам-эмолент 400мл

A-DERMA

648.00грн.

A-DERMA Экзомега контрол бальзам-эмолент  400млПомя’кшувальний бальзам має загоюючу дію проти розчісувань. Миттєво заспокоює суху та схильну до атопії шкіру та знімає подразнення. Можна використовувати з народження. Наносити один раз в день пі..

A-DERMA Экзомега контрол гель 200мл

A-DERMA Экзомега контрол гель 200мл

A-DERMA

319.50грн.

A-DERMA Экзомега контрол гель 200млДля використання в душі або для прийняття ванн. Не містить мила. Протестовано під контролем дерматологів та педіатрів. В разі потрапляння в очі, ретельно промити водою. Розроблено з метою мінімізації ризику алергі..

A-DERMA Экзомега контрол крем 200мл

A-DERMA Экзомега контрол крем 200мл

A-DERMA

588.00грн.

A-DERMA Экзомега контрол крем 200млПоказання: суха шкіра, схильна до атопії та свербежу. Для обличчя та тіла. Підходить для новонароджених, дітей та дорослих. ГАРАНТОВАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ:  проти свербежу - миттєво заспокоює і зменшує подразнення, в..

A-DERMA Экзомега контрол крем-эмолент  400мл

A-DERMA Экзомега контрол крем-эмолент 400мл

A-DERMA

711.00грн.

A-DERMA Экзомега контрол крем-эмолент  400млПомя’кшувальний крем знімає відчуття свербежу та має загоюючу дію. Миттєво заспокоює суху та схильну до атопії шкіру та знімає подразнення. Можна використовувати з народження. Наносити один раз в ден..

Avene  Гидранс Интенс сыворотка 30мл

Avene Гидранс Интенс сыворотка 30мл

AVENE

696.00грн.

Avene  Гидранс Интенс сыворотка 30млдля дуже зневодненої чутливої шкіриПоказання: дуже зневоднена чутлива шкіра, шорстка шкіра, відчуття стягнутості, дискомфорту, зморшки, викликані сухістю шкіри, тьмяний колір обличчя.Властивості: Активний комп..

Avene А-Окситив дневной аква-крем 30 мл

Avene А-Окситив дневной аква-крем 30 мл

AVENE

919.50грн.

Avene А-Окситив дневной аква-крем 30 млРОЗГЛАДЖУЮЧИЙ ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИПоказання: втомлений вигляд шкіри, тьмяний колір обличчя, втрата пружності, перші зморшки і виражені лінії на обличчі, нерівна текстура шкіри.Властивості: цей засіб діє як захисни..

Avene А-Окситив сыворотка 30мл

Avene А-Окситив сыворотка 30мл

AVENE

990.00грн.

Avene А-Окситив сыворотка 30млПоказання: втомлений вигляд шкіри, тьмяний колір обличчя, втрата пружності, перші зморшки і виражені лінії на обличчі, нерівна текстура шкіри.Властивості: цей засіб діє як захисний бар'єр, що допомагає боротися проти шкі..

Avene Клинанс Вумен ночной крем 30 мл
Avene Клинанс Вумен сыворотка 30мл
Avene КсераКальм AD концентрат 50мл