Колдрекс максгрип зі смаком лимону порошок д/ор. р-ну №10 у пак.
241.60грн.
Состав: 1 пакетик препарата Колдрекс МаксГрипп содержит: Парацетамола – 1000мг; Аскорбиновой кислоты (витамина С) – 40мг; Фенилэфрина гидрохлорида – 10мг; Вспомогательные вещества, в том числе сахароза. Показания к применению: Препарат применяют для ..
Лідоксан ментол спрей спрей д/рот. порож. 2 мг/0.5 мг/1 мл по 30 мл у флак.
260.00грн.
ІНСТРУКЦІЯдля медичного застосування лікарського засобуЛІДОКСАН МЕНТОЛ СПРЕЙ(LIDOKSAN MENTHOL SPRAY)Склад:діючі речовини: хлоргексидину диглюконат, лідокаїну гідрохлорид;1 мл препарату містить хлоргексидину диглюконату 2 мг, лідокаїну гідрохлори..