Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /var/www/polimed/data/www/polimed.ua/catalog/controller/extension/lightning/zero.php on line 2
Аптечная сеть «ПОЛИМЕД» - о компании
Каталог

Про компанію

Аптечна мережа «ПОЛІМЕД»

Наші принципи

Основними принципами роботи компанії є надійність, професіоналізм, гарантія якості лікарських засобів та всієї продукції, ввічливе та швидке обслуговування.

 

Зручність роботи з нами

• якісна лікарська та парафармацевтична продукція відомих фірм;
• великий асортимент лікарських препаратів, БАДів (біологічно активних добавок), гомеопатії, медичних виробів та парафармації – лікувальної косметики, дитячих товарів, засобів гігієни, ароматичних олій;
• кваліфіковані консультації фармацевтів щодо ліків, БАДів та лікувальної косметики безпосередньо в аптеках та по телефону. Аптеки мережі «ПОЛІМЕД» працюють із найбільшими оптовими постачальниками. Контакти з надійними постачальниками виключають потрапляння до аптек міста та області фальсифікованих лікарських засобів. Великі постачальники – це широкий асортимент, і прийнятні ціни, і високий рівень сервісу.

 

Контроль якості

Весь товар, що надходить на реалізацію до аптечної мережі, проходить ретельну перевірку ще на «вході» - за сертифікатами якості та протоколами аналізу. Крім того, у процесі знаходження на складі товар проходить також повторну перевірку за новими відомостями МОЗ про фальсифікований та забракований товар, які розсилаються у вигляді листів.

 

Професіоналізм

Провізорів та фармацевтів мережі ТОВ «Фірма ПОЛІМЕД» відрізняє професіоналізм та компетентність, до них завжди можна звернутися за консультацією. Тут ви зустрінете уважних та грамотних фахівців, доброзичливих людей. У фірмі працює більше 50 провізорів та 100 фармацевтів. Компанія невпинно дбає про професійне зростання своїх фахівців. Багато хто з них, які ще не працювали раніше в жодній з аптек міста і прийшли сюди відразу ж після закінчення навчання, набули досвіду, підвищили кваліфікацію і досягли кар'єрного зростання в мережі аптек «ПОЛІМЕД». У мережі проводяться навчальні тренінги. Виробники лікарських та профілактичних засобів відвідують фармкружки фірми, на яких знайомлять співробітників аптек зі своєю новітньою продукцією.

 

Інновації

Збільшення асортименту лікарських засобів у наших аптеках, зокрема рідкісних, специфічних препаратів. Збільшення асортименту БАДів, які призначаються лікарями та супроводжують медикаментозне лікування, а часом і не мають лікарських аналогів. ФІРМА «ПОЛІМЕД» бачить своє завдання у контролі якості БАДів, а також у підготовці фахівців, які зможуть надавати консультаційні послуги в аптеках. Грамотні консультанти-косметологи лікувальної косметики відомих фірм у відділах парафармації аптек. Комп'ютерні технології. Мережа аптек ТОВ «Фірма ПОЛІМЕД» повністю комп'ютеризована. Перевага автоматизованої системи управління полягає в обліку товару за серіями та партіями, що дозволяє вести автоматичне відстеження історії будь-якого товару. Весь товар під час вступу до аптеки проходить перевірку – «прийом за якістю».

 

Вакансії

Фірма «ПОЛІМЕД» постійно розширює аптечну мережу, зростає кількість її співробітників в аптеках та центральному офісі… Фірма шукає цілеспрямованих, працьовитих співробітників, які бажають влитися у її великий колектив. Фірма «ПОЛІМЕД» забезпечує своїх співробітників усіма соціальними пільгами та гарантіями відповідно до законодавства України. Постійно відкриті вакансії для осіб з обмеженими фізичними здібностями.